Kate Middleton’ın 5 Ayakkabası

Modayı bir kenara bırakalım ve tüm dünyanın konuştuğu düğünün bizi ilgilendiren kısmına gelelim. Kate Middleton, şu sıralar artık bir İngiltere Prensesi. Peki, Prenses için tasarlanan o 5 ünlü düğün ayakkabıları nelermiş gelin bir göz atalım.

  1. Tasarım: Manolo Blahnik

 

İlkbaharın temsilcisi olan bu eşsiz modeli tasarlarken Kate Middleton için Manolo Blahnik şu sözleri sarf etti: It represents springtime and everything fresh and new, which is what Kate Middleton is all about.

 

  1. Tasarım: Cesare Casadei

 

Bu model 2011’in trend renkleri baz alınarak tasarlandı. Tasarımcı bu modeli yaratırken Kate Middleton için 2011 yılının Audrey Hepburn’üne benzettiği defalarca dile getirdi.

  1. Tasarım: Georgina Goodman

 

Tasarımcı bu modeli yarattıktan sonra şu sözleri sarf etti: I wanted to create something special with an intrinsic emotional value; something old and at the same time mirroring Kate’s fresh modernity.

  1. Tasarım: René Caovilla

 

R. Caovilla ise şu sözlerle ayakkabıyı Prensese armağan etti: This shoe is fit for a princess because the sandal is elegant, sexy and precious, and it suggests a magical atmosphere.

  1. Tasarım: Guiseppe Zanotti

 

Kate Middleton’ın nişan yüzüğü baz alınarak oluşturulan bir tasarım. G. Zanotti bunu şu sözleriyle de doğruluyor: I wanted her shoes to match the classic and sophisticated elements of her ring, but with a younger, modern edge. Jewelry for the feet is my DNA, so designing for a princess comes very naturally.

Rüya gibi tasarımlar, rüya gibi bir düğün.. Umarız, masal tadında başlayan bu aşk masal tadında ‘mutlu son’ ile biter.