Kıt’a Dur!

 

Feminem adımlarımızı biraz erkeksi hale getirme vakti geldi. Kaba, yuvarlak burunlardan ve düz tabanlardan bahsetmiyorum. Biraz asi, dozunda zincir ve tokalardan söz ediyorum. Hele ki yüksek bir ökçe ile tam bir ‘hayata meydan okuyan adımların’ altını çiziyorum.

Hepimiz Amerikan askerlerine bayılırız: Üçgen ve kaslı vücutlar, kamuflaj desen kıyafetler, kısa saçlar. İçinizi çektiğinizi duyar gibi oluyorum. Tabi Türk erkeklerinin de haklarını yememek lazım. O zaman hayran kaldığımız bu erkeklerin adımlarına bürünmeye ne dersiniz?

Military veya Army diye de adlandırılan bu trend hem asi hem de farklı bir duruşa sahip olmak isteyenlere hitap etmektedir. Ben tam da bu kişiyim diyorsanız adımlarınıza kıt’a dur diyin.

Bütün bunları nerden mi takip ediyorum? Geçenlerde Google da gezinirken www.footcourt.com web sayfasına tıkladım. “1. Sınıf deri” ve “Bir etiketle fiyatı 10 katına çıkan ürünleri gerçek fiyatına sunuyoruz” sloganlarıyla Türk bayanlarının gönlünde taht kuran FootCourt’tan takip ediyorum. Hararetle öneririm.