Kovboy Çizeme giymenin 10 tarzı

  1. Elbiseyle kombin edebilirsiniz:

kovboycizmesi

Amerikalıların en çok tercih ettiği kombin budur. Eğer elbiseniz resimdeki gibi desenli değil de düz ise, belinize kemer takmanızı tavsiye ederiz.

2. Dar kot pantolonla:

kovboy_cizmesi

Bu da İngilizlerde çok görülür. Vücudunuza güveniyorsanız, baldır ve bilekleriniz inceyse, bir de üzerinize güzel bir bluz uydurmuşsanız direk bu derim 🙂

3. Papatya düşesi tarzı:

footcourt

Jessica Simpson değilseniz ve Türkiye’deyseniz pek önermiyoruz bu tarzı. Yok yok bu kombini geçiyorum 🙂

4. Tozluk ya da Tayt ile kombin:

foot_court

Hah işte ne güzel, hanım hanımcık bir görüntü, tam bize göre. Free friday için sıradışı ancak elegant tarz. Eğer dikkat çekeyim diyorsanız, size parlak tayt ve tayt rengini patlatacak zıt ama düz renk kovboy çizmesi öneririz.

5. Kot ile eşleştirebilirsiniz:

Kovboybotu

Kot kumaş ve kovboy çizmesi, etle tırnak gibidir.

6. Ekose kumaşla kombin:

foot court

Ekose gömlek, güneş gözlüğü belki büyük tokalı bir kemer ve kovboy şapkasıyla tam bir film starı olmaya adaysınız.

7. Renklerden korkmayın:

kovboy_botu

 

Serape İspanyolcada renklendirilmiş şal demektir. Serape, altınızsa da sıra dışı renklerden bir kovboy çizmesiyle tüm gözler üzerinize çevrilir.

8. Gösterili motifler deneyin:

kovboycizme

Genelde kovboy ayakkabıları düz renkte gelse de, bu kombinde rengarenk olanları kullanmalısınız. Bırakın gökkuşağı siz olun. Sütünüz de altınız da rengarenk olsun.

9. Deri ceketle kombin:

kovboyayakkabisi

Genelde bayanla bu kombinasyonu pek tercih etmez. Bırakın saçlarınız açık kalsın, kendinizi rock star olarak hissedin. Güzel olacak merak etmeyin.

10. Kumaş altına:

kovboy_ayakkabisi

 

Tabii ki kovboy botunu kotun altına giymek gibisi yok ancak sıra dışı olun. Zaten kovboy ayakkabısı giyerek yeterince sıra dışısınız, daha neden çekiniyorsunuz?