Kardashian’ların gardırop sırları

Sayıları 100’leri bulan Louboutin ayakkabıları ve çanta koleksiyonlarıyla her giydikleri moda olan Kardashian Kardeşler sektörde kısa zamanda ikonlaştılar. İşte ‘Kardashian Collection’ markası ile başarıyı yakalayan kardeşlerin malikanelerindeki kendi gardıroplarından bir anektot yapalım dedik bu sefer:

Khloe, Kim ve Kourtney Kardashian’ın özel hayatları kadar stilleri de merak uyandırıyor. ‘Keeping Up with the Kardashians’ın yıldızları, geçen ay ABD’de piyasaya sürülen moda koleksiyonlarıyla birlikte birer moda ikonuna dönüştü. Kısa süre içinde yaratılan 60 parçalık kıyafet ve aksesuvar koleksiyonu ‘Kardashian Kollection’ın başarıyı yakaladıklarının en büyük ispatı. İşte lüks bir mağazayı andıran giysi odaları, sayıları 100 çifti aşan Louboutin ayakkabıları, kürkleri ve pahalı çanta koleksiyonlarıyla Kardashian Kardeşlerin gardırop sırları…

MÜCEVHERE ÇOK MERAKLI
Kim Kardashian’ın kilitli kasasında, belki bir gün Elizabeth Taylor’ın koleksiyonuyla yarışabilecek kadar iddialı ve pahalı mücevherler de duruyor. “Büyük parçalara bayılıyorum” diyor ve avize küpeler, taşlı kelepçe bilezikler, kokteyl yüzükleriyle dolu çekmecelerini gösteriyor. Abartılı aksesuarları çok sevdiğini belirterek, “Mücevherler hayatımda büyük önem taşıyor. Kırmızı halı için takı ödünç almıyorum; kendi mücevherlerimesahip olacak kadar şanslıyım” diye ekliyor.

1- KIM’İN GÖRKEMLİ GARDIROBU
Kim Kardashian yerden tavana kadar raflar ile döşenmiş, kusursuz bir şekilde organize edilmiş dopdolu bir giyinme odasına sahip. “Bu evi satın aldığımda en büyük endişem, eşyalarıma yetecek kadar yer olup olmamasıydı” diyen Kim; tam bir moda bağımlısı. Ünlü televizyoncu günlük favori parçaları için misafir odalarından birini giyinme odasına çevirmiş. Ayakkabı ve çantalarını özel yaptırdığı gömme dolaplarda saklıyor.

2- KOURTNEY’NİN GARDIROBU
Annelik Kourtney’nin ayaklarının biraz daha yere basmasını sağlamış. Oğlunun emziklerini Balenciaga marka çantasında taşıyor ve onu altın yaldızlı mama sandalyesine oturtuyor. Kız kardeşlerin en büyüğü Kourtney, ‘Mason’dan (22 aylık oğlu) önce, ayakkabılarımın topuklarının en az 12.7 santim olması gerekirdi” diyor. Şimdiyse peşinden koşturması gereken küçük bir çocuğu olduğu için, özel günlerde giydiği topuklu ayakkabılar üst raflara kaldırılırken, rahatlığıyla dikkat çeken ışıltılı sandaletler ve narin babetler baş köşede duruyor.

BABASINDAN MİRAS
“Hikayesi olan parçalara bayılıyorum” diyen 32 yaşındaki Kourtney, babasının 1980’li yıllarda Rodeo Drive’daki bir mağazadan annesine hediye aldığı turkuvaz Chanel çanta ve büyükannesinden miras kocaman küpeleri sayıyor. Kourtney’nin en son keşfi: Metal Viking askılı çanta “Bunun bir hikayesi yok, sadece 35 dolardı, satın aldım!” diyor.

3- KHLOE’NUN GARDIROBU
Kloe’nun odasında kıyafetlerin yanı sıra yaldızlı aynalar, şampanyalar ve mumlar bulunuyor. Lakers Basketbol Takımı’nın forveti Lamar Odom ile evli olan 27 yaşındaki yıldız; odası için “Burası sanki kızlara mahsus zevklerin doruğa ulaştığı gerçek bir tapınak” diyor.

ÖNCE ÇIPLAK DENİYOR
“Yeni bir çift ayakkabı satın alırken kendime hep şunu soruyorum: “Bu ayakkabıları çıplakken giysem hoş dururlar mı?” diyen Khloe’nun alışveriş stratejisi, neredeyse müzelere layık bir koleksiyon oluşturmasına ön ayak olmuş: “Louboutin ayakkabılar benim için adeta birer sanat eseri, yani Picasso’larım” diyor. Khloe’nun leopar desenli düzinelerce ayakkabısı var. Giysiden aksesuara kedi deseni taşıyan ve vahşi olan giysiden aksesuara her şeye zaafı olduğunu söylüyor.

* Bu yazı Sabah Gazetesi’nden alıntıdır.