Deri Ayakkabılar Dönüyor mu?

Müşteri önceliklerinin değişmesiyle artık ayak sağlığı belkide tüketicinin en son baktığı şey. Çoğunluk ya modaya ya da fiyata odaklıyız. Yeni neslin önceliği; ucuz ve güncel moda olan ürünler. Eee hal bu olunca da deri ayakkabıya kimse dönüp bakmıyor bile. Halbuki tüm yükümüzü çeken ayaklarımıza iyi davranmalı, giydiğimiz ayakkabının rahatlığından, sağlamlığından ve sağlıklı oluşundan ödün vermemeliyiz.

Farklı disiplinlerden kadınları tasarım etrafında toplayan Nike, “Force is Female” projesiyle Air Force Sage Low modelini, Raisa & Vanessa ile sadece kadınlar için yepyeni bir görünüme kavuşturdu. Bu projede derinin öne çıkmasına özellikle yerverdi.

Raisa&Vanessa markasının kreatif direktörü Vanessa ve Raisa Sason, bu işbirliğini; “Hepimizin içinde durdurulamayan güzel ve kuvvetli bir ateş var. Kadınların gücüne inanıyoruz. Biliyoruz ki kadınlar istediği takdirde dünyada her şeyi değiştirebilir. Ayağını sağlam basan kadınlar için Nike Air Force Sage Low’u alev motifleriyle yeniden tasarladık. Bu iş birliğinin içinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz.” diye özetledi.