Ayaklarınıza özen gösterin

Ayak bakımı, kişisel bakımın en önemli bölümlerinden biridir. Bütün gün ayaklarımızın üzerinde durduğumuz düşünülürse ayak sağlığının yaşamımızdaki önemi çok büyüktür. Ayak sağlığını ancak düzenli bakım ile sağlayabiliriz. Yazın geldiği bu günlerde açık ayakkabı giyiyorsanız ayaklarınıza özen göstermelisiniz. Ayakları yıkadıktan sonra nemlendirmemek , ayakkabısız, terliksiz, taşta,kumda yalınayak gezmek, ayak numaramızdan küçük ayakkabı giymek ayaklarımızda kuruma ,çatlak, nasır gibi problemlerin ortaya çıkmasına neden olur. Bu sorunların oluşumuna engel olmak için ayak bakımına özen göstermeliyiz. Yatmadan önce yıkadığımız ayaklarımıza, özellikle de topuklarınıza ayak kremi sürmeliyiz..

Neutrogena Norveç Formülü Ayak Kremleri yüksek miktarda gliserin ve diğer nemlendirici etken maddeleri ile kuruluk problemi yaşanan ayaklar için üretilmiştir. Özellikle kuruluk nedeniyle çatlamış topukları ve nasırlaşmış bölgeleri anında rahatlatır, aşırı kuruluk ve çatlakların oluşmasını önler, kuru ve çatlamış derinin onarılmasına yardımcı olur.

NORVEÇ FORMÜLÜ AYAK KREMİ KURUMUŞ/HASAR GÖRMÜŞ AYAKLAR İÇİN

İlk günden itibaren etkili Besler&Yumuşatır
24 saat nemlendirme
Çok kuru ayakları bile yoğun şekilde nemlendirerek rahatlatlatır. Kuru ve çatlamış ayakları ilk günden itibaren onarmaya yardımcı olur.

Dermatologlarla beraber geliştirilen , gliserinle zenginleştirilmiş formülü sayesinde :
•24 saat cildi nemlendirir.
•Ciltte 10 katmana kadar aktif nemlendirme sağlar*
•Ayak üzerinde sertleşmiş pürüzlü bölgelerinve çatlakların oluşumunu azaltır.

*Epidermisin üst tabakaları